Dodání do 24 hodin
/
Doprava nad 1800,- zdarma
/
Vyzvednutí na 1785 pobočkách
Florbalové hole a florbalové vybavení OK Florbal
+420 777 553 612
info@okflorbal.cz

Unihoc UNIHOC SONIC TEXTREME FEATHER LIGHT 26 BLACK EDITION

Florbalová hůl

UNIHOC SONIC TEXTREME FEATHER LIGHT 26 BLACK EDITION

Popis produktu:
Exkluzivní BLACK EDITION kolekce je vyrobená v matu a poprvé v kombinaci s čepelí SONIC. Na hokejce je pouze pár jemných detailů v barvě, což dodává celému designu určitou eleganci a jedinečnost.
TeXtreme technologie:
Tato technologie je schopná vyrábět neuvěřitelně lehká karbonová vlákna, proto se také používá ve formuli 1, cyklistice nebo tenisu, a dodává hokejce perfektní vyvážení. Hmotnost byla sice snížena na minimum, ale ne na úkor odolnosti materiálu. Ten je nadále velice pevný. Spousta hráčů, kteří jednou vzali do rukou hokejku TeXtreme, již této řadě zůstala věrná.
Feather Light je spíše označení způsobu poskládání jednotlivých komponentů hokejky než technologie jako taková. Aby byla výsledná hmotnost co nejnižší a vznikla tím jedna z nejlehčích holí, všechny materiály včetně omotávky a čepele jsou ty nejlehčí na trhu. Díky tomu vznikne neuvěřitelně lehká hokejka.
Čepel SONIC je jen lehce konkávní s nepatrným zahnutím (hook) pro snadné vedení míče a ty nejpřesnější přihrávky. Má výrazný přechod mezi rámem a mřížkou pro optimální vedení míče a fantastickou střelu. Samozřejmostí je pevná konstrukce se skvělým prohnutí (torque). V podstatě se jedná o velmi moderní florbalovou čepel s vynikajícími tradičními vlastnostmi.

variantacena
96 cm - Pravá4999
96 cm - Levá4999
100 cm - Pravá4999
100 cm - Levá4999
104 cm - Pravá4999
104 cm - Levá4999

Délka hole: 96 cm
Zahnutí čepele: Pravá (pravá ruka dole)

ks

Recenze

Zatím nikdo nepřidal recenzi tohoto produktu, buďte první!