Dodání do 24 hodin
/
Doprava nad 1800,- zdarma
/
Vyzvednutí na 1218 pobočkách
Florbalové hole a florbalové vybavení OK Florbal
+420 777 553 612
info@okflorbal.cz

Unihoc EPIC TEXTREME FEATHER LIGHT CURVE 2.0° 29

Florbalová hůl

EPIC TEXTREME FEATHER LIGHT CURVE 2.0° 29

Technologie
TEXTREME + FEATHER LIGHT
Řada TeXtreme označuje momentálně nejlehčí hokejky od Unihoc. Poznáte to hned, jak ji uchopíte. Díky nové technologii, která se používá ve formuli 1, cyklistice nebo tenisu, mohla vzniknout tahle exkluzivní hůl. Hmotnost byla snížena na minimum, ale ne na úkor odolnosti materiálu. Ten je nadále velice pevný.
Feather Light není ve skutečnosti technologie v pravém slova smyslu, ale jedná se spíše o způsob poskládání jednotlivých komponentů hokejky tak, aby byla výsledná hmotnost co nejnižší a vznikla tím jedna z našich nejlehčích holí. Materiál omotávky a čepele je jedním z nejlehčích na trhu, díky čemuž je zde florbalka lehká jako peříčko.
CURVE
Curve je další skvělá technologie od značky Unihoc. Jedná se o zahnutí hole v její spodní části, čímž se vytvoří a zároveň zvětší úhel tyče směrem k čepeli, což se projeví větší dynamikou při střelbě. Garantujeme vám, že s touto technologií budete mít zcela nový lepší pocit ze střelby. Jakmile jednou zkusíte vystřelit, ihned pochopíte, co jsme měli na mysli. Tyč je k dostání ve čtyřech rozdílných úhlech.

variantacena
87 cm - Pravá3990
87 cm - Levá3990
92 cm - Pravá3990
92 cm - Levá3990

Délka hole: 87 cm
Zahnutí čepele: Pravá (pravá ruka dole)

ks

Recenze

Zatím nikdo nepřidal recenzi tohoto produktu, buďte první!