Dodání do 24 hodin
/
Doprava nad 1800,- zdarma
/
Vyzvednutí na 1785 pobočkách
Florbalové hole a florbalové vybavení OK Florbal
+420 777 553 612
info@okflorbal.cz

Jadberg Brankářské kalhoty XGE Pants 3

Brankářské kalhoty

Brankářské kalhoty XGE Pants 3

Kompletně přepracovaný a razantně odlehčený model top kalhot z nabídky Jadbergu. Nekompromisní florbalové brankářské kalhoty, řadící se k nejlehčím kalhotům na trhu (váha jen 940g), doplněné všemi dostupnými systémy. Jsou vyrobeny z prodyšného a velmi pevného materiálu, s anatomicky tvarovaným ochranným polstrováním z ultrahusté polyuretanové pěny.
Ochranu kolen proti prodření zajišťuje dvojitá vrstva-vrchní část tvoří pravý Kevlar, spodní (vnitřní) Cordura. Rozkrok, vnitřní strany nohavic a zadní díly pod koleny jsou opatřeny pružným, funkčním materiálem s vynikajícími transportními vlastnostmi, který zajišťuje maximální volnost pohybu. Zdokonalený "Slim" střih je nyní ještě pohodlněnjší a dokonale se přizpůsobí postavě hráče díky čemu je brankář pohyblivější a hbitější než doposud.

Spodní části nohavic jsou pro snadnější oblékání opatřeny prodlouženými suchými zipy. V exponované oblasti kyčlí je vnitřní uzavíratelná kapsa, která může být využita pro zasunutí další ochranné vrstvy chráničů (jsou součástí dodávky. Vnitřní část je podšita příjemnou, počesanou podšívkou a k pevnému zajištění výstroje slouží stahovací opasek s rychlosponou. Spodní lem kalhot je chráněn Kevlarem proti prodření a ze zadní části je vykrojen, aby se zabránilo přišlapování kalhot.


Materiál: FGK-100% Polyester, Podšívka-100% Soft Polyamid, Kevlar.

variantacena
bílá/modrá S3649
bílá/modrá M3649
bílá/modrá L3649
bílá/modrá XL3649
černá/zelená S3649
černá/zelená M3649
černá/zelená L3649
černá/zelená XL3649
černá/zelená XXL3649
bílá/modrá XXL3649

ks

Recenze

Zatím nikdo nepřidal recenzi tohoto produktu, buďte první!