Dodání do 24 hodin
/
Doprava nad 1800,- zdarma
/
Vyzvednutí na 1785 pobočkách
Florbalové hole a florbalové vybavení OK Florbal
+420 777 553 612
info@okflorbal.cz

Obchodní podmínky

Ochrana vašich osobních dat

Bezpečnost osobních dat na internetu je velmi diskutovaným tématem. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme některá vaše osobní data znát. Veškeré informace o vaší osobě však budeme používat pouze pro naši potřebu, a neposkytneme je v žádné podobě nikomu jinému.

Údaje, které zadáváte při registraci: Jako zákazník (fyzická osoba) musíte při objednávce na okflorbal.cz uvést následující údaje:

  • Jméno a příjmení
  • Úplnou poštovní adresu.
  • Adresu elektronické pošty.
  • Telefonní číslo (pro potvrzení objednávky).

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Potřebujeme je k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, ke komunikaci s Vámi a konečně také proto, abychom Vám mohli v pořádku doručit objednané zboží. Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je adresa uvedená v registračním formuláři, můžete uvést ještě adresu doručení.

Nákupní řád

Objednávka

Po zaregistrování objednávky vám bude potvrzení odesláno emailem. Objednávky nad částku 5 000,- Kč jsou také telefonicky ověřovány, aby nedošlo k případnému falešnému objednáni na Vaši adresu.

Expediční lhůty

V současné době je zboží, o které je ze strany zákazníků největší zájem, expedováno do 48 hodin. V případě, že Vámi objednané zboží nebude na skladě, budete kontaktováni e-mailem nebo telefonicky. Popřípadě Vám budou nabídnuty další alternativy.

Platba a dodání zboží

Zboží obdržíte prostřednictvím poštovní dobírky nebo po platbě předem převodem na bankovní účet. Při platbě převodem zboží zasíláme až po připsání příslušné částky na náš účet. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1800,- Kč je poštovné a balné zdarma.

Slovenská republika

Dodáváme zboží také na Slovensko. Zásilky budou zasílány prostřednictvím České pošty. Zboží je taktéž posíláno na dobírku, poštovné bude účtováno 250,- Kč. Při nákupu v celkové hodnotě nad 5000,- Kč je poštovné a balné zdarma.

Reklamační řád

Přestože máme výrazně nižší ceny než naše konkurence, zachováváme našim zákazníkům všechna jejich práva. Proto se naše záruční podmínky plně řídí příslušnými ustanoveními. V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu info@okflorbal.cz , případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže.
  • Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele.
  • Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího.
  • Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.
  • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem.

Vracení zboží

Ze zákona je možné zboží nepoškozené a v původním obalu do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. My vám tuto možnost samozřejmě nabízíme také. Po zpětném obdržení zboží Vám vrátíme peníze v plné výši ceny, včetně poštovného a balného. Vracené zboží zasílejte na adresu:

Šifra - ALF s.r.o.
Hladnovská 259/128
712 00 Ostrava - Muglinov

E-mail: info@okflorbal.cz
Mobil: 777 553 612