Dodání do 24 hodin
/
Doprava nad 1800,- zdarma
/
Vyzvednutí na 1785 pobočkách
Florbalové hole a florbalové vybavení OK Florbal
+420 777 553 612
info@okflorbal.cz

Doprava a platba

Objednané zboží zasíláme svým zákazníkům v rámci České republiky prostřednictvím přepravní společnosti PPL. V současné době je zboží, o které je ze strany zákazníků největší zájem, expedováno do 48 hodin. V případě, že Vámi objednané zboží nebude na skladě, budete kontaktováni e-mailem nebo telefonicky. Popřípadě Vám budou nabídnuty další alternativy.

Za objednané zboží můžete platit přímo při převzetí (dobírka) nebo předem převodem na bankovní účet.

Dobírku můžete uhradit při převzetí v hotovosti nebo platební kartou přímo u kurýra. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 800,- Kč je poštovné a balné zdarma.

Při platbě předem převodem na bankovní účet objednané zboží expedujemepo připsání příslušné částky na náš účet. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 800,- Kč je poštovné a balné zdarma.

PPL nabízí možnost doručení zboží ve večerním čase 17:00 – 21:00. Tato služba je poskytována pouze pro doručení soukromé osobě a jen pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde. Pokud máte o tuto službu zájem prosím uveďte do poznámky při objednávce, že žádáte o doručení ve večerním čase.

Číslo účtu: 309293083/0300
Variabilní symbol: číslo objednávky

Slovenská republika

Zboží dodáváme také na Slovensko. Zásilky budou zasílány prostřednictvím České pošty. Zboží je taktéž posíláno na dobírku, poštovné bude účtováno 250,- Kč. Při nákupu v celkové hodnotě nad 5000,- Kč je poštovné a balné zdarma.